ISEPRUUNISTAVAD TOOTED

Eco by Sonya Premium kvaliteediga looduslikud, sertifitseeritult orgaanilised isepruunistuvad tooted annavad kauni kuldse jume ilma kahjulike koostisosadeta. Tunne end imelisena ja naudi kaunist ning kauakestvat päevitust!

vaata edasi

KEHAHOOLDUSTOOTED

Eco by Sonya Premium klassi looduslikud ja kvaliteetsed kehahooldustooted aitavad sul alati imekaunis välja näha. Sisaldavad parimaid hoolikalt valitud koostisosi otse loodusest!

 

 

vaata edasi

NÄOHOOLDUSTOOTED

Kaunis ja hooldatud nahk tõstab enesekindlust! Eco by Sonya naturaalsed, sertifitseeritult orgaanilised superkoostisosadest nahahooldustooted aitavad sul kerge vaevaga saavutada tulemuse, millest oled unistanud. 

 

vaata edasi

KKK

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

MIS VAHE ON MEIE ERINEVATEL SERTIFITSEERITUD ORGAANILISTEL ISEPRUUNISTAVATEL TOODETEL?

Winter Skin’i soovitame heleda ja keskmise nahatooniga klientidele. See on järk-järgult pruunistav niisutav kreem, mis järjestikuste pealekandmistega tekitab soovitud särava jume. Seda võib kasutada ka selleks, et aidata pikendada spreipäevituse kestvust.

Invisible Tan’i soovitame keskmise ja oliivikarva nahatooniga klientidele. See on kiire toimega isepruunistav kreem, mida peale kanda nagu niisutavat kreemi. Invisible Tan annab 8 tunni pärast kauni mesiselt pruuni sära.

Cacao Firming Mousse on sobilik kõikidele nahatoonidele. See on kiire ja kerge isepruunistav vaht, mida on kerge nahale kanda ning mis jätab ühtlase tulemuse. Võid käia pesemas 1-8 tundi pärast toote pealekandmist, olenevalt soovitud päevituse tumedusastmest. See annab luksusliku sügava päevituse.

KUIDAS MA PEAKSIN TOODET PEALE KANDMA, ET SAAVUTADA PARIM TULEMUS?

Vaata meie ideaalse päevituse juhendit kus on kirjas kõik sammud enne päevitusprotsessi ja selle jooksul, et saavutada parim tulemus. Seal on palju kasulikke nippe, kuidas tooteid peale kanda ning kuidas oma päevituse püsivust pikendada. Palun loe ja järgi iga toote puhul eraldi individuaalseid juhendeid toodete lehtedel.

KUI KAUA MU PÄEVITUS PÜSIB?

Sinu päevitus peaks püsima 7-10 päeva, olenevalt kuidas sa selle eest hoolt kannad. Me soovitame nahka igapäevaselt niisutada, et pikendada päevituse püsivust. Winter Skin järk-järgult isepruunistava kreemi kasutamine aitab nii nahka niisutada kui ka pikendada sinu päevituse kestvust.

KAS MA VÕIN UJUMAS KÄIA, KUI OLEN PÄEVITUNUD?

Muidugi! Palun pane aga tähele, et kloor, teised kemikaalid või basseini soojendamiseks kasutatavad vahendid võivad lühendada päevituse kestvust.

KAS MA VÕIN PIKENDADA OMA PÄEVITUSE ELUIGA?

Jah, kuigi see sõltub nahatüübist ja –toonist, kui tihti isepruunistavat toodet peale kanda. Üldiselt oleme arvamusel, et 1 pealekandmise järgselt kestab päevitus kuni 10 päeva.

Vaata veel ...

Uued tooted

Viimased postitused