Siit leiad vastused meilt kõige sagedamini küsitud küsimustele

MIS VAHE ON MEIE ERINEVATEL SERTIFITSEERITUD ORGAANILISTEL ISEPRUUNISTAVATEL TOODETEL?

Winter Skin’i soovitame heleda ja keskmise nahatooniga klientidele. See on järk-järgult pruunistav niisutav kreem, mis järjestikuste pealekandmistega tekitab soovitud särava jume. Seda võib kasutada ka selleks, et aidata pikendada spreipäevituse kestvust.

Invisible Tan’i soovitame keskmise ja oliivikarva nahatooniga klientidele. See on kiire toimega isepruunistav kreem, mida peale kanda nagu niisutavat kreemi. Invisible Tan annab 8 tunni pärast kauni mesiselt pruuni sära.

Cacao Firming Mousse on sobilik kõikidele nahatoonidele. See on kiire ja kerge isepruunistav vaht, mida on kerge nahale kanda ning mis jätab ühtlase tulemuse. Võid käia pesemas 1-8 tundi pärast toote pealekandmist, olenevalt soovitud päevituse tumedusastmest. See annab luksusliku sügava päevituse.

KUIDAS MA PEAKSIN TOODET PEALE KANDMA, ET SAAVUTADA PARIM TULEMUS?

Vaata meie ideaalse päevituse juhendit kus on kirjas kõik sammud enne päevitusprotsessi ja selle jooksul, et saavutada parim tulemus. Seal on palju kasulikke nippe, kuidas tooteid peale kanda ning kuidas oma päevituse püsivust pikendada. Palun loe ja järgi iga toote puhul eraldi individuaalseid juhendeid toodete lehtedel.

KUI KAUA MU PÄEVITUS PÜSIB?

Sinu päevitus peaks püsima 7-10 päeva, olenevalt kuidas sa selle eest hoolt kannad. Me soovitame nahka igapäevaselt niisutada, et pikendada päevituse püsivust. Winter Skin järk-järgult isepruunistava kreemi kasutamine aitab nii nahka niisutada kui ka pikendada sinu päevituse kestvust.

KAS MA VÕIN UJUMAS KÄIA, KUI OLEN PÄEVITUNUD?

Muidugi! Palun pane aga tähele, et kloor, teised kemikaalid või basseini soojendamiseks kasutatavad vahendid võivad lühendada päevituse kestvust.

KAS MA VÕIN PIKENDADA OMA PÄEVITUSE ELUIGA?

Jah, kuigi see sõltub nahatüübist ja –toonist, kui tihti isepruunistavat toodet peale kanda. Üldiselt oleme arvamusel, et 1 pealekandmise järgselt kestab päevitus kuni 10 päeva.

KAS TEIE TOOTED ON SOBILIKUD VEGANITELE?

Meil müüdavate isepruunistavate ja kehahooldustoodete sarjad on 100% vegansõbralikud!

KAS TE TESTITE OMA TOOTEID LOOMADEL?

Meil müüdavate sarjade tooteid ei ole testitud loomadel.

Eco by Sonya: Me oleme kirglikult loomade hoidmise ja kaitsmise poolt ja PETA ning Choose Cruelty Free organisatsioonide poolt sertifitseeritult julmusevaba, mis garanteerib, et Eco by Sonya tooteid ega koostisosi ei ole kunagi testitud loomadel.

Zuii Organic: Zuii on sertifitseeritult julmusevaba ning ei testi oma tooteid loomadel.

 
KAS TEIE TOOTEID ON TURVALINE RASEDUSE AJAL KASUTADA?

Eco by Sonya: Me soovitame rasedatel alati oma arstiga konsulteerida, sest kõik rasedused on erinevad, isegi sertifitseeritult orgaaniliste toodete kasutamise puhul. Meie tooted on valmistatud orgaanilistest ja naturaalsetest koostisosadest, sertifitseeritud OFC poolt. Lisaks on tooted Safe Cosmetics Australia poolt akrediteeritult toksiinide vabad ning neid armastavad paljud lapseootel naised ja emad. Me soovitame teha nahatesti 24 tundi enne toote kasutamist.

Zuii Organic: Kuigi Zuii on üks turvalisemaid kosmeetikabrände, soovitame me enne raseduse ajal toodete kasutamist siiski oma arstiga konsulteerida.

 
MIS ERINEVUS ON SERTIFITSEERITUD ORGAANILISTE JA LIHTSALT LOODUSLIKE TOODETE VAHEL?

Põhiline erinevus on see, sertifitseeritud orgaanilised tooted peavad sisaldama vähemalt 70% sertifitseeritult orgaanilisi koostisosi (nagu ülal mainitud) ja ülejäänud koostisosad peavad olema looduslikud. Küll aga võib igaüks kuulutada oma toote looduslikuks, iseg kui ainult üks nende koostisosa on looduslik. See võib olla tarbijale ekslik ning me julgustame alati inimesi enne toote ostmist selle kohta põhjalikumalt uurima.