Siin on nimekiri meilt kõige sagedamini küsitud küsimustest. Loodetavasti leiad siit vastuse oma küsimustele Eco by Sonya toodete ja firma kohta, kuid kui mitte, siis kirjuta meile: klienditeenindus@wisecare.ee

 

MIS VAHE ON MEIE ERINEVATEL SERTIFITSEERITUD ORGAANILISTEL ISEPRUUNISTAVATEL TOODETEL?

Winter Skin’i soovitame heleda ja keskmise nahatooniga klientidele. See on järk-järgult pruunistav niisutav kreem, mis järjestikuste pealekandmistega tekitab soovitud särava jume. Seda võib kasutada ka selleks, et aidata pikendada spreipäevituse kestvust.

Invisible Tan’i soovitame keskmise ja oliivikarva nahatooniga klientidele. See on kiire toimega isepruunistav kreem, mida peale kanda nagu niisutavat kreemi. Invisible Tan annab 8 tunni pärast kauni mesiselt pruuni sära.

Cacao Firming Mousse on sobilik kõikidele nahatoonidele. See on kiire ja kerge isepruunistav vaht, mida on kerge nahale kanda ning mis jätab ühtlase tulemuse. Võid käia pesemas 1-8 tundi pärast toote pealekandmist, olenevalt soovitud päevituse tumedusastmest. See annab luksusliku sügava päevituse.

KUIDAS MA PEAKSIN TOODET PEALE KANDMA, ET SAAVUTADA PARIM TULEMUS?

Vaata meie ideaalse päevituse juhendit kus on kirjas kõik sammud enne päevitusprotsessi ja selle jooksul, et saavutada parim tulemus. Seal on palju kasulikke nippe, kuidas tooteid peale kanda ning kuidas oma päevituse püsivust pikendada. Palun loe ja järgi iga toote puhul eraldi individuaalseid juhendeid toodete lehtedel.

KUI KAUA MU PÄEVITUS PÜSIB?

Sinu päevitus peaks püsima 7-10 päeva, olenevalt kuidas sa selle eest hoolt kannad. Me soovitame nahka igapäevaselt niisutada, et pikendada päevituse püsivust. Winter Skin järk-järgult isepruunistava kreemi kasutamine aitab nii nahka niisutada kui ka pikendada sinu päevituse kestvust.

KAS MA VÕIN UJUMAS KÄIA, KUI OLEN PÄEVITUNUD?

Muidugi! Palun pane aga tähele, et kloor, teised kemikaalid või basseini soojendamiseks kasutatavad vahendid võivad lühendada päevituse kestvust.

KAS MA VÕIN PIKENDADA OMA PÄEVITUSE ELUIGA?

Jah, kuigi see sõltub nahatüübist ja –toonist, kui tihti isepruunistavat toodet peale kanda. Üldiselt oleme arvamusel, et 1 pealekandmise järgselt kestab päevitus kuni 10 päeva.

MILLIST INFORMATSIOONI TEIL ON TURVALISE PÄIKESE KÄES PÄEVITAMISE KOHTA?

Me hoolime väga sellest, et inimesed päikese käes end ei kahjustaks. Palun loe meie põhjalikku juhendit päikese käes päevitamise ohtudest ja füüsilistest päikesekaitsevahenditest.

KUST ON VÕIMALIK ECO BY SONYA TOOTEID OSTA?

Meie e-pood on kodulehel SIIN.

KAS TEIE TOOTED ON SOBILIKUD VEGANITELE?

Absoluutselt! Meie isepruunistavate ja kehahooldustoodete sari on 100% vegansõbralik ja meie päikesekaitsevahendite sari on 100% taimne.

KAS TE TESTITE OMA TOOTEID LOOMADEL?

Ei, mitte mingil juhul! Me oleme kirglikult loomade hoidmise ja kaitsmise poolt ja PETA ning Choose Cruelty Free organisatsioonide poolt sertifitseeritult julmusevaba, mis garanteerib, et Eco by Sonya tooteid ega koostisosi ei ole kunagi testitud loomadel.

KAS TEIE TOOTED ON GLUTEENIVABAD?

Jah, kõik meie tooted on gluteenivabad. Nisu meie professionaalseks kasutuseks mõeldud salongipäevitusvedelikes on gluteenivaba, sest see on nisu derivaat ning ei sisalda gluteenivalku.

KAS TEIE TOOTEID ON TURVALINE RASEDUSE AJAL KASUTADA?

Me soovitame rasedatel alati oma arstiga konsulteerida, sest kõik rasedused on erinevad, isegi sertifitseeritult orgaaniliste toodete kasutamise puhul. Meie tooted on valmistatud orgaanilistest ja naturaalsetest koostisosadest, sertifitseeritud OFC poolt. Lisaks on tooted Safe Cosmetics Australia poolt akrediteeritult toksiinide vabad ning neid armastavad paljud lapseootel naised ja emad. Me soovitame teha nahatesti 24 tundi enne toote kasutamist.

KUI PIKK ON TEIE TOODETE SÄILIVUSAEG?

Meie isepruunistavate ja kehahooldustoodete säilivusaeg on 1 aasta pärast pakendi avamist. Meie päikesekaitsevahenditele on märgitud säilivusaeg toote pakendil.

KAS TEIL ON TOOTENÄIDISEID, TESTREID?

Ei ole. Me näeme vaeva, et hoida tootmine võimalikult keskkonnasõbralik ja me usume, et testrite tootmine ei ole seda.

KAS TEIE PAKENDID ON TAASKASUTATAVAD?

Muidugi! Kõik meie isepruunistavad ja kehahooldustooted on pakendatud taaskasutatavatesse pudelitesse ja tuubidesse. Me transpordime oma tooteid taaskasutatud ning taaskasutatavates pakendites.

MA SAATSIN TEILE E-MAILI, AGA EI OLE VEEL VASTUST SAANUD?

Me püüame vastata e-mailidele 48 töötunni jooksul. Me ei jäta kunagi ühtegi e-maili vastamata, niisiis ära muretse, me vastame!

KELLE POOLT ON TEIE SERTIFIKAADID VÄLJA ANTUD?

Eco by Sonyal on Austraalia The Organic Food Chain (OFC) poolt välja antud toodete orgaanilisust ja looduslikkust. Austraalia sertifikaatide väljaandjatel on maailma kõige karmimad standardid ning GMO ega sünteetilised koostisosad ei ole vähimalgi määral lubatud. Eco by Sonyal on ka Safe Cosmetics Australia poolt välja antud sertifikaat, tõendamaks, et toode ei sisalda toksiine.

MIDA TÄHENDAB “SERTIFITSEERITULT ORGAANILINE”?

Et saada OFC poolt sertifitseeritud, peab toode sisaldama vähemalt 70% sertifitseeritult orgaanilisi koostisosi ning ülejäänud koostis peab olema looduslik. Enamik meie toodetest on üle 90% sertifitseeritult orgaanilistest koostisosadest. Sertifitseeritult orgaaniline tähendab, et toode on eetiliselt toodetud, vabakasvatusega, julmusevaba, sotsiaalselt vastutustundlikult toodetud. Toorained on kasvatatud ilma geneetiliste muundusteta, hormoonideta, antibiootikumideta, sünteetiliste taimekaitsevahenditeta. See tähendab ka, et me auditeerime oma firmat regulaarselt, et püsida OFC standarditega vastavuses.

MIS ERINEVUS ON SERTIFITSEERITUD ORGAANILISTE JA LIHTSALT LOODUSLIKE TOODETE VAHEL?

Põhiline erinevus on see, sertifitseeritud orgaanilised tooted peavad sisaldama vähemalt 70% sertifitseeritult orgaanilisi koostisosi (nagu ülal mainitud) ja ülejäänud koostisosad peavad olema looduslikud. Küll aga võib igaüks kuulutada oma toote looduslikuks, iseg kui ainult üks nende koostisosa on looduslik. See võib olla tarbijale ekslik ning me julgustame alati inimesi enne toote ostmist selle kohta põhjalikumalt uurima.

FACE TAN WATER SISALDAB NISU AGA MA EI TALU GLUTEENI?

Meie Face Tan Water sisaldab järgnevaid koostisaineid: Caprylyl/Capryl Wheat, Bran/Straw Glycosides and Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides. Need sisaldavad nisust toodetud aineid, aga nad on sertifitseeritult gluteenivabad.