Isepruunistajad heledale nahatoonile

Kas tahaksid olla veidi jumekam, kuid pole varem isepruunistavaid tooteid kasutanud?

Kas sul on hele nahatoon kuid sooviksid olla loomulikult terve, kergelt päevitunud jumega?

Kui kardad isepruunistava tootega liiga intensiivset tulemust saavutada, siis LOE EDASI, meil on sulle mõned nipid, millega saad imelise päevitunud jume, mis näeb välja väga loomulik ja kaunis!

Nahaarstid ei soovitada päevitada ei vanadel ega noortel, olenemata nahatoonist. Lühiajaline päikese käes viibimine on eriti pärast pikka pimedat talve väga mõnus, kuid päevitamise eesmärgil pikalt päikese käes viibimist tasub vältida. Eriti puudutab see loomulikult heleda nahaga inimesi, kellel on suurem oht nahakahjustuste tekkeks. Naha päevitumine tähendab, et nahk on hakanud võitlema UV-kiirgusega. Päevitamine suurendab naha pigmendisisaldust ning muudab naha pindmise kihi paksemaks, et kaitsta organismi UV-kiirguse eest. Kas pole mitte õudne mõelda, et sel viisil saavutatud päevitus on tegelikult juba naha kaitsereaktsioon?

Isepruunistava toote valimine heledale nahale võib tunduda keeruline, sest paljud tooted pakuvad väga intensiivset, sügavat jumet. Õnneks on olemas siiski ka heledale nahale mõeldud variante, nimekirja nendest leiad altpoolt.

Ühtlase ja loomuliku tulemuse saavutamiseks on eriti oluline naha eelnev põhjalik koorimine ning niisutamine. Jälgi, et koorija ning niisutav kreem sobiksid kokku isepruunistava tootega, kõige paremini sobivad selleks spetsiaalselt välja töötatud tooted, näiteks Pink Himalayan Salt Scrub koorimiskreem ja Coconut Body Milk kehakreem. Oluline on, et tooted ei sisaldaks päevitust laiguliseks muutvaid õlisid ega seepe.

Kui oled heleda nahaga, vali pigem tooted mis annavad järk-järgult soovitud päevituse. Nii ei jää päevitus esimese pealekandmise järgselt liiga intensiivne ja saad järgmiste pealekandmistega ise reguleerida, kui jumekaks saada soovid! Kasuta kehal tooteid, mis sisaldavad ka niisutavat komponenti, need annavad üldiselt õrnema jume kui ainult isepruunistavad kreemid/vahud/veed.

Võid testida valitud toote ja tooni sobivust enne kogu kehale kandmist randme siseküljel või mõnel muul vähemmärgataval kehapiirkonnal. Nii saad tooni intensiivsusest aimu ja saad suurema tõenäosusega kogu kehal soovitud tulemuse!

Kui soovid täpsemaid juhendeid ühtlase päevituse saavutamiseks, vaata SIIA!

Heledale nahale ideaalselt sobivad isepruunistavad tooted

Tooted näole

  1. Zuii Organic Flora Gradual Tan Face Water õrna, geelja koostisega näovesi, mis annab loomulikult päevitunud jume ning ühtlasi hooldab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks ja päevitus süveneb järk-järgult kasutamisel. Ei ole ohtu, et ärkaksid ebameeldivate päevitusrantidega näol või kaelal. Väga mõnus koostis, mis peale kandes tekitab värske ja hoolitsetud tunde, ei ummista poore ja ei jäta nahale ebameeldivat kihti. Kas oled kunagi proovinud silmadele kurgimaski teha? Sellise värske tunde saad selle tootega kogu näole 🙂
  2. Eco by Sonya Face Tan Water – näovesi ehk toonik, mis on ühtlasi ka isepruunistaja! Oma koostise tõttu sobib ideaalselt pealekandmiseks vatipadja abil nii näole, kaelale kui dekolteepiirkonnale. Annab eelmisest veidi tugevama päevituse, kuid näeb siiski nahal välja väga loomulik. Soovitame kasutada 2-3 korda nädalas, et jumet säilitada.

Tooted kogu kehale

  1. Eco by Sonya Winter Skin isepruunistav kreem – niisutav kehakreem, mis annab kaunilt loomuliku päevituse. Kui soovid vaid ühte toodet, siis see peaks olema sinu valik, sest sobib kogu kehale ja ka näol kasutamiseks. Seda on lihtne peale kanda nagu niisutavat kreemi ning toodet võib kasutada mitu korda nädalas, et päevitust järk-järgult intensiivistada. Tegu on spetsiaalselt heledale nahale sobiva tootega, ei ole ohtu et päevitus jääks ebaühtlane või liiga silmatorkav. Esimeseks kokkupuuteks isepuunistavate toodetega on see ideaalne valik.
    WinterSkin
  2. Zuii Organic Flora Self Tanning Foam – isepruunistav vaht on saadaval erinevatele nahatoonidele, sealhulgas spetsiaalselt heledale nahale sobiv variant. Vaht on kerge peale kanda, kuivab kiirelt ja annab loomuliku päevituse, mis kestab isegi 7-10 päeva.
  3. Eco by Sonya Invisible Tan isepruunistav kreem – niisutav kehakreem, mis annab Winter Skin kreemist veidi tugevama päevituse. Koori nahka põhjalikult enne toote pealekandmist ning niisuta hoolikalt kuivad kohad, eelkõige põlved, jalalabad, küünarnukid ning randmed ja käed ning saad selle isepruunistava kreemi kasutamisel endale kauni ja sügavama päevitusega jume. Invisible Tan

NB! Kõik meie e-poes saadaval olevad tooted on hoolikalt valitud, nahasõbralikud loodustooted. Võid kindel olla, et kasutad oma nahal vaid parimat! Vaata kogu e-poe tootevalikut SIIT