fbpx

Zuii Organic on mitmekülgne professionaalne kosmeetikasari, mille ainulaadsed koostisosad hoolitsevad su naha heaolu eest. Ökosertifikaadiga sarjas ei kasutata kunagi tugevaid või kahjulikke kemikaale, lisa- ega täiteaineid. Selle asemel pakub Zuii Organic sulle vaid parimat! 

Zuii Organic sarja südames on lilled. Tooted valmistatakse loodusliku jasmiini ja roosi õienuppudest, kummeli õielehtedest, roosi-, mandli-, saialille-, avokaado- ja jojoobaõlist, apelsinikoore õlist, põldosja-, nõgese- ja kuslapuuekstraktidest ja muudest nahka hellitavadest koostisosadest ning väikesest kogusest mineraalidest. Tunne lillede puudutust oma nahal!

Iga toote kirjeldusest leiad täpsema loetelu valmistamiseks kasutatud koostisosadest (INCI).

Zuii Organic on enam kui looduslik. Kogu sari ja iga toode on 100% ökosertifitseeritud ja mitme rahvusvahelise osapoole poolt sertifitseeritud. Nende globaalselt tunnustatud sertifitseerimisorganisatsioonide eesmärk on erapooletult jälgida ja sertifitseerida kosmeetikatooteid, millest tulenevad nõudmised mõjutavad kogu toote valmistusprotsessi.

Zuii Organic sarjale on antud globaalselt tuntud sertifikaadid - Euroopa BDIH/Cosmos ja Austraalia NASAA. Zuiil on Halal-sertifikaat, Cruelty Free ja Vegan staatus.