KAUNI, SIIDPEHME NAHA SALADUS

Pink Himalayan Salt Scrub koorimiskreem
Kas teadsid, et nahk on inimkeha suurim organ? Naha eest hoolitsemine juba noores eas tagab selle parema seisundi kogu elu vältel. Elu jooksul võivad erinevatel põhjustel nahas tekkida muutused, näiteks venitusarmid rasedusest või kehakaalu muutusest, aknearmid, kuiv või ebaühtlane nahk, ekseem, tselluliit.
Kuigi naha pealmine kiht, epidermis, uueneb iga 30 päevaga, võivad mõned probleemid nahal jääda märgatavaks ning muutuda häirivaks. Surnud naharakud võivad koguneda naha pinnale ning muuta naha tekstuuri ebaühtlaseks. Samuti on surnud naharakud heaks “toidulauaks” bakteritele, soodustades nende kasvu ning põhjustades nahapooride ummistumist ning põletikke. Nahal võivad olla nähtavad helbed ning läbi surnud naharakkude kihi ei ole nahk nii vastuvõtlik sellel kasutatavatele hooldustoodetele, need lihtsalt ei imendu soovitud mahus ega avalda mõju.
Koorimine, kasutades looduslikke tooteid ning õrnu, nahasõbralikke võtteid, on parim viis aidata kaasa mõnusalt pehme naha saavutamisele. Lisaks sellele aitab naha koorimine teistel nahal kasutatavatel toodetel paremini imenduda ning näokoorija kasutamine tagab jumestuskreemi ühtlasema katvuse ja loomulikuma väljanägemise.Naha koorimist soovitatakse 1-2 korda nädalas, õrna naha puhul paar korda kuus. Koorimiskreemi tuleks nahale kanda liigset survet kasutamata, ringjate liigutustega, vältides tugevat hõõrumist. Õrn koorimine annab parema tulemuse nahka säästvalt, eriti oluline on see näonaha koorimisel. Koorides nahka liiga tugevate võtetega või liiga sageli, võib see muutuda kuivaks, punetavaks ja õrnaks.
Väga oluline on naha koorimine armide ravis ja nende heledamaks muutmisel. Koorimiskreemi kasutamisel armide hoolduses paraneb vereringe armi piirkonnas ning nahk saab võimaluse end uuendada. Selle protsessi käigus ühtlustub nahatoon ja -tekstuur ning armid muutuvad vähem silmapaistvateks.
Niisutava koorimiskreemi regulaarne kasutamine võib aidata ennetada venitusarmide teket, sest sügavalt niisutatud nahk on elastsem ning suudab paremini kohanduda kehakaalu muutustele ja naha venitusele.
Niisutav koorimiskreem Pink Himalayan Salt Scrubsisaldab kookosõli ja sheavõid, mistõttu sobib ta ideaalselt kasutamiseks kuival nahal, mida tavalised koorimiskreemid võivad veel enam kuivatada. Kuival nahal võivad tekkida punetavad, karedad laigud ning naha seisundit on võimalik õrnalt koorides ja niisutades parandada. Koorimise järgselt soovitame eriti kuiva naha puhul kasutada täiendavat niisutavat kreemi. Niisutatud nahk ei sügele ega põhjusta ebamugavustunnet.
Pink Himalayan Salt Scrub koorimiskreemon su naha parim sõber, sisaldades vaid parimaid looduslikke koostisosi ilma üleliigsete kemikaalideta! Sellega nahka koorides võid olla kindel, et teed endale vaid head ning aitad nahal kaunis välja näha.

 

Otsusta Täna

Transport pakiautomaati on TASUTA!