Kuidas alustada isepruunistavate toodete kasutamisega, kui pole sellega varem kokku puutunud?

Wisecare

Solaariumi kasutamine või pikalt päikese käes viibimine teeb su nahale kahju, aga hea uudis on see, et kasutades isepruunistavaid tooteid on sul võimalik imekaunis päevitunud jume saavutada turvaliselt ja nahasõbralikult! Kuidas alustada isepruunistavate toodete kasutamist?

Esimest korda isepruunistava kreemi kasutamine võib tunduda keeruline, isegi kui tunned end iluvaldkonnas kogenuna. Seepärast oleme kokku pannud lihtsa juhise, kuidas alustada isepruunistavate toodete kasutatamisega, et saavutada loomulik ja kaunis jume.

Milline isepruunistav toode mulle sobib?

Isepruunistavaid tooteid on saadaval väga erinevates koostistes, nii kreemi, vahu, vee, õli kui ka aerosoolina. Nende erinevus seisneb eelkõige kasutusmugavuses ja isiklikes eelistustes. Esmakordsel kasutamisel on kõige turvalisem valida isepruunistav kreem, mille pealekandmiseks ei ole vaja eraldi kinnast. Näiteks SELLINE

Kui soovid vaid nägu, kaela ning dekolteed jumekamaks saada, siis kasuta isepruunistavat näovett. Isepruunistava näovee kasutamine sarnaneb tavalise näovee või -tooniku kasutamisele. Lihtsalt kanna see ringjate liigutustega ühtlaselt näole kasutades vatipatja või sõrmeotsi. Meie valikus on legendaarne Eco by Sonya Face Tan Water isepruunistav näovesi ning samuti auhinnatud ja südameid võitnud Zuii Organic järk-järgult isepruunistav näovesi.

Isepruunistavatel tooteid on saadaval erineva intensiivsusega, see tähendab et need annavad kasutajale kas heleda, keskmise või tumeda päevituse. Soovitame esmakordseks kasutamiseks valida toode vastavalt oma loomulikule nahatoonile, mitte vastavalt sellele kui tumedat tulemust soovid!

Kui oled heleda nahaga, siis leiad sulle ideaalselt sobivad tooted SIIT.

Meie isepruunistavate toodete kategoorias olevad teised tooted sobivad suurepäraselt veidi tumedamale nahale. 

Isepruunistava toote pealekandmine peaks olema su ilurutiini viimane tegevus

See tähendab, et pese, koori ja niisuta oma nahka enne isepruunistava toote pealekandmist. Kui kõik muu on tehtud, kanna ühtlaselt nahale isepruunistav toode, lase sel imenduda ning alles seejärel riietu. 

Karvaeemaldust soovitame teha eelmisel päeval või 48 tundi enne isepruunistava toote pealekandmist, et tulemus jääks võimalikult ühtlane!

Pea meeles, et kooritud ja siledal nahal jääb tulemus parem

Koorimine aitab eemaldada surnud naharakke ning kuiva nahka, millele isepruunistavat toodet kandes võib tulemus jääda laiguline ja ebaühtlane. Et seda vältida, koori kindlasti nahka omale meelepärase kehakoorijaga. Väldi õli sisaldavate koorijate kasutamist samal päeval, kuna see võib muuta päevituse ebaühtlaseks.

Naha ettevalmistamiseks sobib ideaalselt Eco by Sonya Himalayan Salt Scrub kehakoorija. Kasuta seda kindlasti kuival nahal ning oota isepruunistava toote pealekandmisega järgmise päevani!

Kuidas alustada toote pealekandmisega? Alusta jalgadest ning liigu ülespoole

Alusta toote pealekandmist jalgadest, kreemita ühtlaselt ringjate liigutustega sääred, reied ja liigu seejärel ülespoole. Kata vaid õrnalt pahkluud, küünarnukid ning randmed, et vältida nendes piirkondades liiga tumedat tulemust. Võid vahetult enne isepruunistava toote pealekandmist need piirkonnad veel tavalise niisutava kreemiga üle käia, nii kindlustad ühtlase, kauni jume. Kanna viimasena toodet õlavartele, käsivartele ning kätele.

Näol ja kaelal kasuta vaid väike kogus toodet

Kui kasutad sama toodet nii kehal kui näol, kanna seda näole palju väiksemas koguses kui kehale, et saavutada loomulik tulemus. Mõtled, kuidas alustada toote näole kandmist? Alusta piirkondadest, mis ka loomulikult päevituvad esimesena: otsmik, põsesarnad, nina ning lõug ja hajuta ühtlaselt ja põhjalikult näol juuksepiiri ja kaela suunas, kasutades sõrmeotsi. Pese käed pealekandmise järgselt! Kui soovid, võid pärast kätepesu väga õrnalt toodet veel käsivartelt käelaba suunas hajutada ning käeseljale ja randmetele kanda. Ole ettevaatlik, et sõrmenukkidele ning küünte ümbrusesse ei satuks liiga suurt kogust toodet, mis võib soovitust tumedama tulemuse anda.

Väldi higistamist ja pesemist 6-8 tundi pärast toote pealekandmist

Kui jaksad oodata vähemalt 6-8 tundi enne trenni minekut, pesemas käimist või naha niiskeks tegemist, saavutad ühtlase ja kauni jume!

Õnnetusi juhtub

Vahel juhtub ka kõige hoolsamatel isepruunistajatega äpardusi, ära muretse! Koori nahka ning võid kasutada ka sidruniviilu, et tumedaid rante heledamaks muuta. Sidruniga ole samas ettevaatlik, sest see võib nahka ärritada!

Niisuta!

Oled saavutanud kauni jume ja soovid seda võimalikult kaua nautida? Niisuta regulaarselt nahka, sest siis püsib su päevitus kauem. Kasuta õlivabu kreeme või spetsiaalselt isepruunistavate toodetega kokku sobivaid niisutajaid. Meie valikust leiad ka spetsiaalse kuivõli päevituse pikendamiseks! 

Oled valmis proovima?

Vaata meie auhinnatud ja nahasõbralike isepruunistavate toodete valikut siit: