Wisecare toob sinuni parimad professionaalsed ja täiesti looduslikud kosmeetikatooted.


Oled väsinud sellest, et jume on kahvatu ja elutu? Sooviksid enda eest hoolitseda toodetega, mis sisaldavad tõhusaid looduslikke koostisosi ja hellitavad su nahka? Soovid kaunist päevitust, kuid sinu varasemad kogemused isepruunistuvate toodetega ei ole olnud positiivsed või sa pole julgenudki proovida?

Meie valikust leiad nahahooldustooteid ning isepruunistavaid tooteid näole ja kehale, mis muudavad su maailma täielikult!

 

“Olen sõltuvuses! Kandsin seda õhtul peale ning hommikul ärkasin nii, nagu oleksin just suvepuhkuselt naasnud 😍😍😍 hämmastav, tõhus ja hea hinnaga.” – Lilli, 12. oktoober 2018

“Ometigi leidub isepruunistav toode, mida ma saan näol kasutada kartmata, et see tekitaks löövet või punne. Ma olen heleda nahaga inimene ning paljud isepruunistajad näevad mu nahal naeruväärsed välja, aga see on tõesti loomulikku tooni. Sellel ei ole ka tohutut isepruunistaja lõhna, mis on samuti boonus. Ma kasutan seda ülepäeviti õhtuti näovee asemel ning mu näol on väga loomulik terve jume. Ma olen nüüdsest kasutanud ka vähem meiki. Mitte mingit löövet, mitte mingeid punne, lihtsalt kaunis, ühtlane nahk. Soovitan väga.” – Jessica, 11. oktoober 2018

Mine E-POODI SIIT.

 

ZUII ORGANIC

Zuii Organic on mitmekülgne professionaalne kosmeetikasari, mille ainulaadsed koostisosad hoolitsevad su naha heaolu eest. Ökosertifikaadiga sarja toodetes ei kasutata tugevaid või kahjulikke kemikaale, lisaaineid ega täiteaineid. 

 

Eco by Sonya

Kõik Eco by Sonya tooted koosnevad naturaalsetest koostisosadest ja on tunnistatud toksiinidevabaks. Eco by Sonya tooteid ei ole testitud loomadel ning mis väga oluline, need on 100% VEGAN!