MONIKA KOGEMUS ISEPRUUNISTAVA IHUPIIMAGA INVISIBLE TAN

Kasutaja kogemus

Siin on Monika kogemus ja arvustus Invisible Tan isepruunistavale kreemile:

Eelinfo

Olen alati olnud suur päikese sõber ja seetõttu ka aastaringselt jumekas. Jumekus on tulnud nii loodusliku päikese käes olles, kui ka solaariumiga patustades.

Kuna aga ilusat, ühtlaselt pruuni jumet on raske ilma päikeseta saavutada ja päikest meie kliimas on nii ebaõiglaselt vähe, kasutasin varem tihti solaariumi teenust, sageli lausa mitu x nädalas. Kahjuks aga pole see tervisele kasulik ning selle tulemusel tekkisid pigmendilaigud ning tedretähnid, mis mulle sugugi ei meeldinud.

Tervise ja naha säästmiseks tundus mingil ajal mõistlik hakata kasutama isepruunistavaid tooteid. Neid olen proovinud mitmeid, kuid ükski kogemus pole olnud selline, millega oleksin rahule jäänud.

Kõige suuremaks probleemiks on olnud toodete väga tugev, isepruunistajale iseäralik lõhn, samuti ebaloomulikku värvi nahatoon ja ebaühtlaselt „laiguline“ nahk- ükski neist ei tekitanud wow efekti!

Pealekandmine

Niisiis, avanes mul võimalus testida Invisible Tan (meedium/olive skin tones) isepruunistavat ihupiima, miInvisible Tan tootepiltlle lõpptulemuses olin algul skeptiline.

Kreem käes, tuli ette võtta protsessid, mis on väga olulised enne pruunistava toote peale kandmist.

  1. Esmalt koorisin nii keha kui ka nägu, kusjuures igale kehaosale pühendasin vähemalt minuti, ei jätnud tähelepanuta ka õlanukke, rindu ja kõhtu.
  2. Peale koorimist mõnus vannis ligunemine.
  3. Peale keha kuivatamist asusin kreemi peale kandma ja väga oluline on seda teha ringjate liigutustega järk järgult alt poolt ülesse liikudes, mina alustasin jalgadest.

Erilist tähelepanu pöörasin kuivematele kohtadele nagu põlved ja küünarnukid, neile piirkondadele kandsin kreemi natukene vähem sest kartsin, et need piirkonnad võivad jääda laiguliseks.

Esimest korda seda kreemi kasutasin päevasel ajal, sest tahtsin teada kui kiiresti on võimalik juba tulemust näha ning milline on see toon ja kas kreemi sai liiga palju peale kantud või hoopiski vähe.

Tulemus

Olin tõeliselt üllatunud kui nägin tulemust juba 4 tunni möödudes ning kerge ärevus „laikude“ suhtes sai hajutatud, sest neid ei olnud. Naha toon oli ka väga loomulik, õrnalt kuldpruun.Invisible Tan enne ja pärast

Esimene kogemus käes, julgesin järgmise kreemitamise valida õhtusesse aega, see on ka aeg kuhu jäävad minu ilurituaalid. Periood esimese ja teise kreemitamise vahel oli umbes nädal.

Käiku läksid siis samad protsessid nagu ka esimesel korral ning peale kreemi peale kandmist, umbes tund hiljem pugesin voodisse. Olin arvestanud sellega, et kreemitatud keha võib pisut riideid või voodipesu määrida aga seda ma ei märganud, kõik jäi puhtaks.

Peale ärkamist olin sama üllatunud nagu esimeselgi korral, öö jooksul oli kreem mind hellitanud ja muutnud mu naha nii jumekaks. Natuke veel põdesin, et äkki öö jooksul end mitmeid kordi ümber keerutades võivad jääda nahale randid aga see põdemine oli asjatu.

Invisible Tan õhtu vs hommik

Kreemi juures meeldib mulle väga selle mõnus tekstuur, seda on ülikerge ja mugav peale kanda, hajub hästi.

Lõhn on kergelt värskendava, roosiaroomiga. Järel lõhnas on õrnalt siiski tunda seda iseloomulikku lõhna aga ainult väheke ning see ei häirinud mind.

Kui nüüd kirjutada toote kuluvusest, siis kandsin seda igale kehaosale umbes hernetera suuruse koguse (käed, jalad, tuhar, kõht, dekoltee, nägu). Kreemi kulub suhteliselt vähe, eriti veel siis kui kasutada seda koheselt, peale dushi all käimist, siis imendub kreem paremini.

Väike äpardus siiski juhtus- olin unustanud esimesel korral käsi korralikult peale kreemitamist pesta ning sõrmede vahelt olid käed pruunid. Teisel korral olin juba teadlikum ja pesin käsi põhjalikult.

Kogemus kokkuvõtlikult

Jume säilitamiseks piisab kreemitamisest 2-3 x nädalas. See tagab täiusliku tulemuse.

Nägu kreemitan tihedamini, sest see kehaosa on nähtavamal kohal. Varasemalt kasutasin igapäevaselt jumestuskreemi aga kuna  Invisible Tan ihupiim teeb oma tööd nii hästi, ei ole ma väga vajadust näinud jumestuskreemiga mässamiseks. Eriti sobib mulle Invisible Tan (meedium/olive skin tones) kreem oma tooni poolest, jume on tõesti oliivikarva ning sobib hästi mu silmade ja juuste värviga.

Ühesõnaga see toode on väga mugav variant unimütsidele, ei pea enam nii vara üles ärkama, et jumestusele aega raisata 

Komplimendid jume kohta on samuti väga meeldivad, neid tuleb nii trennikaaslastelt kui ka töö juurest.

Kõige enam aga meeldib mulle Invisible Tan ihupiima puhul see, et selles on vaid looduslikud koostisosad ja see ei kahjusta nahka.

Olen sellest kreemist sõltuvuses, armastan seda!

Julgen soovitada seda kõikidele.

Monika