VABANE SISSEKASVANUD KARVADEST KIIRESTI!

Vabane sissekasvanud karvadest vaid 6 päevaga kasutades suurepäraseid looduslikke Eco by Sonya tooteid. 

See tüütu, punetav, krobeline, ebameeldiva välimusega nahaärritus, millest sooviksid lihtsalt kiirelt lahti saada!

“Olen nii rahul nende toodete tulemustega. MA EI SUUDA USKUDA kui kiirelt see muutis mu jala siledaks ja lõpetas sügeluse. Uskumatu, et olen lõpuks leidnud midagi, mis töötab! – TARA PAVLOVIC

Pea igaüks on kokku puutunud sissekasvanud karvadega kasvõi ühe korra elu jooksul ning enamasti ei tea keegi, mis oleks olukorrale parim lahendus või mis sissekasvamist põhjustas.

Karvade sissekasvamine tekib, kui karvafolliikul on kaetud surnud naharakkudega, mis sunnib karva kasvama vales suunas ja rulluma naha alla, tekitades seega punetavaid, põletikulisi mügarikke. #notfun!

Sissekasvanud karvad näevad sageli ebameeldivad välja, nad põhjustavad sügelust, kuid ON OLULINE, et neid ei kratsitaks, kuna see võib põhjustada põletikku ja muuta olukorra veel hullemaks #nobodygottimeforthat! 

Selle asemel hoolitse oma naha eest õrnalt, kasuta kehakoorijat, et taastada naha ilu ja muuta see veel pehmemaks, kui see enne oli! 

Pink Himalayan Salt Scrub on auhindu võitnud looduslik kehakoorija, mis on valmistatud kookosõli, sidrunheina, piparmündi ja roosa greibi segust, mis aitab saavutada tõeliselt pehme ja niisutatud naha ning koos Tan Remover Glove koorimiskindaga eemaldab tõhusalt surnud naharakud ja puhatab ummistunud poorid… ning muidugi saab jagu ka nendest tüütutest sissekasvanud karvadest!

Viimane toode, mis päästab sind sissekasvanud karvadest, on looduslik Coconut Body Milk kehakreem, mis on valmistatud kasutades naturaalset aloe verat, kookosõli ja avokaadot ning loodud spetsiaalselt õrnale, tundlikule nahale. 

Siin on meie PARIMAD NIPID, mis aitavad sissekasvanud karvadest juba 6 päevaga vabaneda:

  1. Pigista mündisuurune kogus Pink Himalayan Salt Scrub koorimiskreemi Tan Remover Glove koorimiskindale.
  2. Parimate tulemuste saavutamiseks kanna kuivale nahale.
  3. Koori nahapiirkonda põhjalikult üles-alla liigutustega ENNE duši alla minekut.
  4. Duši all loputa koorimiskreem maha.
  5. Pärast naha kuivatamist kanna sellele Coconut Body Milk kehakreemi, et nahapiirkonda rahustada.
  6. Korda iga päev 6 päeva jooksul ning näed märgatavat erinevust!
  7. Kui lööve on kadunud, on siiski oluline jätkata naha eest hoolitsemist, niisiis korda eelnenud samme kaks korda nädalas, et hoida nahk siidiselt siledana. 

Eco by Sonya tooteid ja nende mõju on kiidetud üle kogu maailma!

“Minu lemmiktoode, koorimiskinnas on fantastiline. See on just parasjagu kare, et tõhusalt koorida mu nahka ilma seda kahjustamata. Ma kasutan koorimiskinnast koos koorimiskreemiga või ka ilma selleta. Suurepärane, et jalgu koorida pärast vahatamist/laserkarvaeemaldust ning isepruunistuva kreemi eemaldamiseks” – LOZ
Allahindlus!
Laost otsas