VAJAD NÄDALAVAHETUSEKS IDEAALSET PÄEVITUST?

Coconut Moisturizer ihupiima

Siin on juhend parimate päevitustulemuste saavutamiseks!

Kasutades Eco by Sonya sertifitseeritult orgaanilisi tooteid, saavutad garanteeritult imekauni särava jume nädalavahetuseks! Iga päevituse saavutamiseks on väga oluline ettevalmistus. Niisiis, et laupäeval imeline välja näha, alusta ettevalmistusega juba kolmapäeval!

ettevalmistus

KOLMAPÄEV

Kindlasti koori nahka enne isepruunistuva toote pealekandmist. Enne duši all käimist (hommikul või õhtul, kuidas eelistad), kasuta Pink Himalayan Salt Scrubi kuival nahal. See koorib, aitab välja viia mürke ja niisutab nahka intensiivselt, muutes selle imepehmeks ja ühtlaseks – see on väga oluline parima päevitustulemuse saavutamiseks. Soovitame kasutada koorimiskinnast, et nahka veelgi siledamaks muuta. Kinnas eemaldab surnud naharakud ning vana päevituse, tuues välja värske, kauni, sileda naha.

REEDE

Kaks päeva hiljem on aeg päevituseks! Kasuta meie superlemmikut Invisible Tan-i, et saavutada rabavalt kaunis, mesiselt pronksja tooniga päevitus ainult ühe pealekandmisega. Pärast õhtust duši all käimist kanna toode nahale nagu niisutav kreem. Vaata SIIT nippe, kuidas seda teha! Lase tootel imenduda ja nahal kuivada ning seejärel võid rahulikult magama minna, päevitus süveneb ise öö jooksul. Mis parim, sa ei ärka mitte ainult kauni päevitusega, me oleme ka saanud tagasisidet, et toode ei määri voodipesu!

niisutus

LAUPÄEV

Ärka üles, unimüts, sa oled nüüd kaunilt päevitunud! Päevitus süveneb veel järk-järgult päeva jooksul ning õhtul näed välja täiesti imeline! Päeva jooksul, et niisutada nahka ja päevitust paremini välja tuua, kasuta kehal niisutavat kreemi. See on vajalik parimate päevitustulemuste saavutamiseks.

 

 

isepruunistuv, isepruunistav

ESMASPÄEV

Et pikendada päevituse kestvust, kasuta WInter Skin-i.See järk-järgult isepruunistav niisutaja aitab su nädalavahetuse päevitusel kesta ja kesta ja kesta…. Iga Winter Skin kreemi pealekandmisega pikendad oma särava jume kestvust!

 

 

 

VOILA! IDEAALNE PÄEVITUS, KAUNIS JUME MIS KESTAB!

Küsi julgelt lisa meie toodete kohta ja vaata meie Instagramist lisa!

Telli juba täna, et nädalavahetuseks valmis olla!